Kontakt z NamiMapa Strony
eZakopiecTermy Szaflary
Kompleks basenów termlanych - Termy Szaflary, to jedna z największych atrakcji Białego Dunajca. To położone w pobliskich Szaflarach kąpielisko oferuje swoim goœciom ...więcej Termy Podhalańskie zapraszajš.

Przyjaciele i sponsorzy:
www.ezakopiec.net.pl
www.tatrzanskieatrakcje.pl

biały dunajec strony internetowe


Zapraszamy na nasza strone www.dunajeckidworek.plTermy Szaflary


Ten kompleks basenów termalnych położonych na granicy Szaflar (Bańskiej Niżnej) i Białego Dunajca, to doskonała oferta dla chcących odpocząć po trudach górskich wycieczek lub po dniu na stoku narciarskim. Dla rosnącej rzeszy turystów baseny termlane stają się celem samym w sobie i ciekawy urozmaiceniem zarówno dla pobytów integracyjnych jak i rodzinnych wyjazdów.
Swoją popularność Termy Podhalańskie zawdzieczają zdrowotnym właściwością tutejszej gorącej wody (jej temperatura utzrymywana jest między 30, a 38 stopniami), której kojące dla układu mięśniowego i nerwowego działanie potęgują liczne urządzenia do hydromasażu w jakie wyposażone są tutejsze baseny. Wymienić tu należy bicze wodne, ławki do masażu wodnego, urządzenia do masażu karku za pomocą wąskiego bądź szerokiego strumienia wody. Łączna powierzchnia basenów jakie dostępne są dla gości term to 970 m2 w tym baseny wewnętrzne jeden z trzytorową zjeżdżalnią, drugi z wielofunkcyjnymi urządzeniami do hydromasażu, oraz zewętrzne w tym basen rekrecyjny z "rwącą rzeką", nad częścią którego rozpięta jest siatka do wspinaczki. Dla najmłodszych gości przygotowano brodzik z fontanną BUBU.

Do basenów łatwo trafić, a to dzięki charakterystycznym głębom pary wydobywającym się z nich, obiekt położony jest kilka dziesiąt metrów od głównej drogi łączącej Nowy Targ z Zakopanem. Dla gości przygotowano liczne miejsca parkingowe.
Współrzędne GPS term: 49.39468, 20.020866

Termy Podhalańskie


KURORT Sp. z o.o.
ul. Osiedle Nowe nr 20
34 - 424 Szaflary
Telefony:
721 100 800 - INFOLINIA,
www.termyszaflary.com

Godziny otwarcia 8:00 - 22:00

Termay Podhalańskie Basen Bialy Dunajec Terma Biały Duanjec
Więcej zdjęć w Galerii basenów termlanych

Zobacz również...

Noclegi

Biały Dunajec posiada dobrze rozwiniętą bazę noclegową, oferującą kwatery dla każdego gościa. Zarówno luksusowe pensjonaty i apartamenty, jak i tanie pokoje, a także miejsca dla wycieczek szkolnych i grup.
Biały Dunajec Noclegi

Willa Podhalanka